کاربر عزیز، از امروز میتوانید از آدرس زیر بدون فیلترشکن به سایت وارد شوید.
www.pbp90.site

سئوالات متداول

شارژ کردم پول از حساب کم شده ولی حسابم شارژ نشده

از طریق پشتیبانی سایت تیکت بزنید, مبلغ, تاریخ و زمان واریزی را ارسال کنید. در ضمن لطفا کمی صبور باشید چون در اکثر زمان ها مبالغ به همان حساب مبدا برگشت میخورد

حداقل و حداکثر شارژ, برداشت و میزان هر پیش بینی

حداقل شارژ حساب و شرط 1000 تومان حداقل مبلغ برداشت 50.000 تومان حداکثر مبلغ شرط نامحدود می باشد. حداقل میکس 2 تا حداکثر 8 تا

طرح نمایندگی

کمیسیون زیر مجموعه, 10% از سود سایت بابت باخت واریزی زیر مجموعه بوده که بصورت اتوماتیک محاسبه و در آخر هر ماه میلادی ساعت 23:59 به وقت لندن به حساب کاربری شما افزوده می شود.

چگونه می توانم به سایت پارس نود اعتماد کنم؟

سایت پارس نود همواره سعی کرده است با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی رضایت کاربران خود را جلب کند. برای اینکه بتوانید به یک وبسایت اعتماد کنید نیاز دارید تا برای مدتی از خدمات آن استفاده کنید تا اطمینان خاطر پیدا کنید که آن سایت قابل اعتماد است. برای این منظور میتوانید با مبالغ کم موجودی خود را شارژ کنید و شروع به پیش بینی و ثبت فرم کنید تا بیشتر با روند کاری سایت آشنا شوید و اگر بعد از مدتی احساس کردید که میتوانید به ما اطمینان کنید با مبالغ بالاتر در سایت شرط بندی کنید.

حداقل و حداکثر مبلغ برای ثبت فرم تکی و میکس چقدر می باشد؟

حداقل مبلغ جهت ثبت فرم 1000 تومان و هیچ محدودیت و سقفی برای حداکثر مبلغ فرم وجود ندارد.(در تمامی بخش های لایو/تکی/آپشن ها/میکس)

اگر در فرم میکسی یک بازی یا چند بازی لغو گرددتکلیف چیست؟

در فرم میکسی هر بازی که لغو گردد ضریب بازی مربوطه یک شده و فرم میکس پابرجا می ماند.درنتیجه ضریب فرم میکس کاهش می یابد.اگر فرم میکسی دارای 2بازی باشد و یکی از بازی ها لغو گردد ضریب بازی لغوشده یک شده و فرم میکس تبدیل به تکی می شود و فرم مربوطه محاسبه می گردد.

زمان واریز جوایز پس از درخواست جایزه چه مدت زمان است؟

کلیه ی جوایز درخواستی توسط کاربران از ساعت 8 تا 12 هر روز (غیر از روزهای تعطیل) به حساب بانکی کاربران واریز می گردد. لازم به ذکر میباشد جوایز به صورت پایا (شبا بانکی) ارسال میشود .

نتیجه پیش بینی تا دقیقه چند بازی میباشد

در تمام پیش بینی ها نتیجه بازی تا دقیقه 90 بازی میباشد

فاصله مجاز بین دو برداشت در سایت پارس نود به چه میزان میباشد ؟

فاصله حد نصاب بین ۲ برداشت در سایت پارس نود 12 ساعت میباشد . این روند به موجب با نظم انجام شدن واریز جوایز میباشد

تایید هویت و برداشت

به یاد داشته باشید واریزی های شما در تمام مدتی که در سایت فعالیت میکنید بررسی میشوند و در صورتی که مشاهده شود با حساب شخص دیگری به سایت واریز داشته اید باید بردای تایید هویت مدارکی را که از شما خواسته میشود جهت بررسی به ما ارائه دهید.